Menu

Menu

Ważne strony

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku

Dziennik UONET+ firmy Vulcan

logo Program dla szkół

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka w przedszkolu

Najstarsze dzieci z naszego przedszkola, czyli Starszaki oraz dzieci z Zerówki Dzień Dziecka spędziły bardzo aktywnie – na sportowo. Brały one udział w różnego rodzaju konkurencjach sportowych takich jak bieg z przekazywaniem pałeczki, bieg slalomem, rzut woreczkiem do celu, bieg z taczką i piłką czy przeciąganie liny. Podczas wykonywania ćwiczeń wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły i wykazały się dużym zaangażowaniem, za które na zakończenie sportowej rywalizacji zostały nagrodzone słodkim upominkiem. Po sportowych zmaganiach dalszą część dnia dzieci spędziły na placu zabaw oraz przed budynkiem przedszkola, gdzie kolorową kredą malowały przecudne rysunki na płytach chodnikowych.

Średniaki oraz Maluchy tego dnia również świetnie się bawiły. Nie zabrakło u nich zabaw z balonami, bańkami mydlanymi oraz kolorowych, bajkowych tatuaży malowanych przez ciocię brokatowymi flamastrami! Maluchy malowały także latawce, które wykorzystały do zabawy na świeżym powietrzu. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia wszystkie dzieci z przedszkola otrzymały upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Kochane Dzieci! Życzymy Wam szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Niech każdego dnia na Waszych buziach gości szeroki uśmiech!

  • autor: Katarzyna Barska

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chalinie

Chalin 36, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

REGON: 381238150

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie