Menu

Konkursy

Emilia Szczepańska – Zwyciężczynią konkursu „Mój wymarzony zawód".

gfu4+iI5ZmLJQAAAABJRU5ErkJggg==

 

      29 listopada 2023 roku Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu przedstawił listę uczniów nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu „Mój wymarzony zawód".

     Jury Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu wyłoniło 3 zwycięzców tegorocznego konkursu, oraz wyróżniło 10 uczestników konkursu. Wśród zwycięzców konkursu jest uczennica naszej szkoły Emilia Szczepańska. Zdobyła nagrodę główną, w postaci laptopa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Konkurs Przedmiotowy z matematyki “WIEDZA TO POTĘGA, A WSPÓŁPRACA TO SIŁA”

W środę 29 listopada odbył się w naszej szkole Konkurs Przedmiotowy z matematyki “WIEDZA TO POTĘGA, A WSPÓŁPRACA TO SIŁA” edycja I, zorganizowany w ramach sieci współpracy szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

"Wiedza to potęga, a współpraca to siła" - galeria

 • Konkurs matematyczny (1)
 • Konkurs matematyczny (2)
 • Konkurs matematyczny (3)
 • Konkurs matematyczny (4)
 • Konkurs matematyczny (5)
 • Konkurs matematyczny (6)
 • Konkurs matematyczny (7)
 • Konkurs matematyczny (8)
 • Konkurs matematyczny (9)

Maria Żołnowska wyróżniona w IX edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiego „Słowo i tożsamość”

Maria Żołnowska wyróżniona w IX edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiego
„Słowo i tożsamość”

2Q==

Po długich dyskusjach jury wyłoniło zagranicznych oraz krajowych laureatów i wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie Literackim im. Marii Danilewicz Zielińskiej „Słowo i tożsamość”.

W tegorocznej edycji, spośród rekordowej ilości 218 prac, wyróżnienie za pracę literacką „Fotografia” otrzymała uczennica naszej szkoły Maria Żołnowska z klasy VI. Do konkursu przygotowywała ją Agnieszka Witkowska. Serdecznie gratulujemy Marysi sukcesu i życzymy rozwijania pasji literackich.

Międzynarodowy konkurs „Słowo i tożsamość” organizowany przez III Liceum Ogólnokształcące im.  Marii Konopnickiej we Włocławku został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji i Nauki, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Marka Gralika, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego p. Piotra Całbeckiego, Prezydenta Miasta Włocławka pana dra Marka Wojtkowskiego, Włocławskiego Towarzystwa Naukowego.

W poniedziałek czerwca w Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku odbyła się uroczysta gala, podsumowująca IX edycję Międzynarodowego Konkursu Literackiego im. Marii Danilewicz Zielińskiej „Słowo i tożsamość”. 

 • autor: Agnieszka Witkowska

Alicja Żochowska – Laureatką Konkursu KO z Języka Polskiego!

Z przyjemnością informujemy, że Alicja Żochowska z klasy VIIIb Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Chalinie została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy z Języka Polskiego.

Wyniki konkursów zorganizowanych z okazji Dnia Patrona 2021

Z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Chalinie zorganizowano dwa międzyszkolne konkursy plastyczne.

Konkurs Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

Kolejny sukces!!! Laureatka Konkursu Kuratora Oświaty z języka niemieckiego!
Kolejny sukces z języka niemieckiego! Uczennica klasy VII b – Zuzanna Sierakowska (po przejściu z etapu szkolnego do etapu rejonowego i z etapu rejonowego do wojewódzkiego) brała udział w etapie wojewódzkim Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego, który odbył się 3 marca 2021 r.
Do etapu rejonowego kwalifikowali się najlepsi, wśród nich znalazł się Piotr Chojnacki uczeń klasy VIII a. Dnia 1grudnia 2020 roku odbył się etap rejonowy konkursu.
Do etapu szkolnego konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kuratora Oświaty w Bydgoszczy przystąpiło pięciu uczniów naszej szkoły.
W sobotę 2 marca 2019 r. odbył się we Włocławku ostatni, wojewódzki etap konkursu przedmiotowego z chemii Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy. Kacper Witkowski, uczeń III klasy gimnazjum w Chalinie
Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy VI Wiktorii Ziembakowskiej zdobycia tytułu laureatki konkursu Kuratora Oświaty w Bydgoszczy z języka polskiego.
W sobotę, 23 lutego 2019 r., odbył się w Bydgoszczy ostatni, wojewódzki etap Konkursu Przedmiotowego Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z matematyki.

Uroczyste wręczenie nagród w Wojewódzkim konkursie „Mój wymarzony zawód”

W piątek 29 stycznia 2021 r. Dyrektor Szkoły - Pani Marzena Marczewska –Brzeska wręczyła uczniom dyplomy i nagrody w konkursie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu „Mój wymarzony zawód”.

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży towarzyszy co roku Poznańskim Targom Książki i organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Wydawnictwo Miejskie Poznania oraz Polskie Radio Poznań.

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chalinie

Chalin 36, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

REGON: 381238150

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie