Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w przedszkolu

19 czerwca 2019r. o godz. 12.00 odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość rozpoczęła się od przemowy Pani Dyrektor, która powitała wszystkich przedszkolaków, rodziców oraz zgromadzonych gości. Pani Dyrektor przypomniała wszystkim o uroczystościach, wycieczkach oraz ważnych wydarzeniach, które miały miejsce w przedszkolu w bieżącym roku szkolnym. Przypomniała również o sukcesach naszych przedszkolaków w różnego rodzaju konkursach (a było ich naprawdę sporo!) oraz podziękowała Rodzicom za zaangażowanie i owocną współpracę.

Po przemówieniu Pani Dyrektor przyszedł czas na program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy Starszaków, które od września rozpoczną naukę w szkole. Recytując wiersze i śpiewając piosenki, dzieci pożegnały przedszkole i podziękowały wszystkim za wspólny rok zabawy i pracy.

Po występie Starszaki otrzymały Dyplomy Ukończenia Przedszkola oraz upominek w postaci książki ufundowany przez Radę Rodziców, a pozostałe dzieci Dyplomy Wspaniałego Przedszkolaka. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła naszym absolwentom powodzenia i dużo sukcesów w szkole, a wszystkim dzieciom oraz rodzicom słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.