Konkurs Kolęd i Pastorałek Skępe 2018

Dnia 7 grudnia 2018 r. w Skępem odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek pod honorowym patronatem  Kustosza Sanktuarium Maryjnego w Skępem, Proboszcza Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Skępem  oraz Burmistrza Miasta i Gminy Skępę.

 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chalinie podczas tego wydarzenia reprezentowały: Maria Krzeszewska – przedszkole grupa „Średniaków” przygotowana przez Panią Agnieszkę Zych, Lena Dzięciołowska z kl. I przygotowana przez Panią Agnieszkę Żołnowską i Martyna Przymirska z kl. II przygotowana przez Panią Izabelę Lewandowską.

  Jury konkursu oceniało m.in. umiejętność zaśpiewania w określonym rytmie i tempie, dobór repertuaru dostosowany do wieku dziecka, możliwość wyrażania emocji w głosie i strój sceniczny. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Nasze reprezentantki pokazały się z jak najlepszej strony dostarczając publiczności niezwykłych doznań. W rezultacie Marysia Krzeszewska zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej, Lena i Martyna zostały wyróżnione słownie przez jury.

  13 stycznia 2019 r. (niedziela) w Klasztorze oo. Bernardynów w Skępem po Mszy Św. o godz. 10:00 i w Kościele Miłosierdzia Bożego w Skępem po Mszy Św. o godz. 11:30 odbędzie się Koncert Laureatów konkursu.