Wyjazd do teatru dzieci z klasy I i oddziału przedszkolnego

        Dawno, dawno temu… a może i nie tak dawno, żył sobie Książę, który całe dnie spędzał grając na swoim smartfonie. Król nie wiedział, co zrobić. Dwoił się i troił, żeby go czymś zainteresować, zwłaszcza że chciał, aby Książę zajął jego miejsce. Wymyślił więc, że poszuka mu żony. Wydał bal, na który zaprosił wszystkie panny z całego królestwa. Zapomniał tylko o jednej biednej posługaczce, zwanej Kopciuszkiem…

 Baśniowa postać pięknego i uczynnego Kopciuszka fascynuje dzieci i dorosłych od wielu już pokoleń. Stąd też 18 stycznia 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I naszej szkoły licznie wyjechały do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, aby obejrzeć sztukę pt. „Kopciuszek”.

Kunsztowna gra aktorów, piękne stroje oraz dekoracje przyciągnęły uwagę dzieci oraz wzbudziły w nich wiele emocji. Nasi najmłodsi wychowankowie z dużym zainteresowaniem oglądali spektakl. Na twarzach maluchów widać było uśmiech i zadowolenie. Całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami.

Wyjazd zorganizowała p. Izabela Lewandowska, zaś opiekę nad uczniami sprawowały panie: Małgorzata Danielewicz, Katarzyna Barska i Hanna Jakubowska.