MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH

            W dniu 14 marca 2018 roku, w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Chalinie odbył się turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych (3 dziewczęta + 3 chłopców) klas gimnazjalnych. Na zaproszenie organizatora pozytywnie odpowiedziały szkoły w Krojczynie i Dobrzyniu nad Wisłą.

            Rywalizacja była zacięta, a emocje ogromne. Każda z drużyn wygrała po jednym meczu i po jednym przegrała. Wszystkie kończyły się tie-breakami. Startujące drużyny uzyskały taką samą ilość punktów i taki sam stosunek setów. Zatem o zwycięstwie zdecydował lepszy (wyższy) stosunek małych punktów, a w tym najskuteczniejsza okazała się ekipa Szkoły Podstawowej w Dobrzyniu nad Wisłą. Drugie miejsce zajęli gospodarze – drużyna Szkoły Podstawowej w Chalinie, a trzeci byli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Krojczynie. Zawody sędziowała pani Monika Gasińska, pracująca w DCSiT.

            Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom i mamy nadzieję do zobaczenia za rok. Zawody przygotował Piotr Gajewski, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Chalinie.