Jasełka Bożonarodzeniowe Przedszkolaków

     Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. 20 grudnia przedszkolaki zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności przed rodzicami, dyrekcją i zgromadzonymi gośćmi. Starszaki, Średniaki i Maluchy w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. 

     Nieco później na przedszkolaków czekała wspaniała niespodzianka, odwiedził ich sam Święty Mikołaj, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem zorganizowanym przez Radę Rodziców. 

     Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.