Informacja dla rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Chalinie.

 

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice.

 

 

       Docieramy w tych trudnych czasach Pandemii Covid 19 do końca roku szkolnego 2019/2020. Tak jak w ostatnim czasie w inny sposób uczymy się również zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż tradycyjnie. Uczniowie klas I – VII spotkają się z wychowawcami w swoich klasach z podziałem na grupy. Podziału na grupy dokonają wychowawcy i poinformują o tym uczniów i rodziców. Przyjście po świadectwo jest dobrowolne. Do szkoły mogą wejść tylko uczniowie. Rodziców proszę o wyrozumiałość i czekanie na dzieci na dziedzińcu szkoły. Uczniowie  w budynku szkolnym powinni mieć założone maseczki. Będzie jeździł autobus szkolny. Godziny przyjazdu i odjazdu będą podane w następnym komunikacie. Przy zachowaniu wszystkich procedur w reżymie sanitarnym uczniowie będą przychodzić do szkoły po świadectwo w odstępach czasowych, rotacyjnie według ustalonego harmonogramu:

 

 

·              25 czerwca 2020r. (czwartek) na godz. 10.00 zapraszamy uczniów klasy VIIIa i klasy VIIIb na salę gimnastyczną. Tam będą przygotowane miejsca tylko dla uczniów,

 

 

·   26 czerwca 2020r. (piątek) na godz. 9.00 zapraszamy uczniów klas IVII  z kierunku Michałkowa, Sobowa, Główiny, Kamienicy oraz część uczniów z Chalina i Chudzewa.

 

 

·         26 czerwca 2020r. (piątek) na godz. 11.00 zapraszamy uczniów klas IVII z kierunku: Mokowa, Mokówka, Kochonia, Wylazłowa, Turzy Wilczej, Trzcianki, Koloni Chalin, Popowa oraz część uczniów z Chalina i Chudzewa.

 

 

Marzena Marczewska-Brzeska