Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola w dniu 07.02.2019 roku gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana
 z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.  Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni do wspólnego tańca oraz udziału w konkursach na „Jabłkową Królową” oraz „Rybiego Króla”, które sprawiły wiele uśmiechu i radości. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani upominkami samodzielnie wykonanymi przez swoich wnuków, oraz zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.