„W KARNAWALE SAME BALE”

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Dla przedszkolaków jest on atrakcyjną i bardzo lubianą formą rozrywki. Bal Karnawałowy w przedszkolu to wydarzenie niezwykłe, dostarczające dzieciom  wiele przeżyć, radości i zadowolenia.                                                           

W dniu 14 lutego 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje. Na balu  obok księżniczek, wróżek, policjantów, strażaków, piratów, pojawiły się postacie z ulubionych bajek Spider-Man, Kapitan Hak, Bob Budowniczy, Elza z Krainy Lodu.

Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Sala balowa wyglądała wręcz zjawiskowo. Po krótkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki. Były one przeplatane zabawami integrującymi ze sobą poszczególne grupy przedszkolne. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.